Fallout: Equestria
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Das ist sehr fajna apokalipsa

2 posters

Go down

Das ist sehr fajna apokalipsa Empty Das ist sehr fajna apokalipsa

Pisanie  Kulrich von Jungingen 24/12/2013, 23:55

/// Popatrz na pierwsze trzy zdania w karcie DHMO i przypisz je do tej karty też.
/// Była już Colgate ze zrytą psychą i DHMO ze zrytym językiem. Pora na kogoś normalnego :3
///
GIANT SPOILER APPROACHING:
Kulrich ma i zrytą psychę, i zryty język ^^



der Imię: Kulrich von Jungingen.

der Wiek: Urodził się w der Rok 1360.

der Rasa: der Zombie krölik.

der Płeć: der Herr.

der Pochodzenie: Urodził się w der JungingenHohenfels (Badenia-Wirtembergia), ale pochodził z der Haus von Jungingenöw.

der Krötka historia:

Na der Welt przyszedł w der Pöźne Średniowiecze, kiedy die Rodzice byli akurat na der Wakacje, toteż Kulrich ma w aktach der Hohenfels zamiast der Jungingen geschrieben. Das ist sehr głupie.

W latach 1393-1407 był przydupasem die Hochmeister Konrad die Brat w der Zakon Szpitala Najświętszej Molestii Panny, ktöry zwykł nawracać z der Lokalne Wierzenia (tj. der Celestyzm) na der Molestyzm z elementami der Trolling sponsorowanymi przez der Książein[1] Trollestia. Potem wybrano go na die Wielki Mistrz, ktörym został do der Usrana Śmierć pod der Tannenberg AKA der Grunwald. Jakiś die Mściwöj Ze Skrzyni zmordował go jak die Sky der Kołdra.

Przez kolejne der Wieki pamiętały o nim tylko der Podręczniki Do Historii od der WSiP. To haben[2] złe der Czasy gebyćt[2]. Kulrich mało z der Gröb pamięta, aber jest on pewny, że die Molestia haben go gemolestowaćt nicht, denn on był nett, tak jak te neue der Internety, na ktöre der Net möwi się.

Der Apokalipsa i wszechobecne der Strahlung haben go zza der Gröb gewyrwaćt w der Kaplica Św. Celestii na der Zamek Krzyżacki W Malbarku[3]. Pod wpływem halucynisch der Życie trafił do der Schowek Na Bürste.

Do dziś Kulrich żyje mentalnie w der Wiek Piętnasty. Wciąż nauczył się do końca der Lokalny Język nicht i möwi swoją własną, specyficzną der Mowa, ktörą trudno beschreiben. I ogarnia der Nowoczesne Urządzenia (takie jak der Kapsle) nicht.



[1] ─ Moje nieudolne pröby utworzenia der Forma Żeńska.
[2] ─ Moje nieudolne pröby utworzenia der Perfekt.
[3] ─ Tu jest kein der Błąd.


der Wygląd:
Das ist sehr fajna apokalipsa Ci0h

Der Płaszczyk to niezniszczalna, niemiecka robota (ja ja, Volkswagen, dasder Auto). Reszta der Ciało jest raczej uschkodzonisch.


der Oryginał.
der Krew (NSFW! O:).
der Krzyż.
Bardzo dziękuję die Sky za der Prezent Świąteczny, der Płaszczyk dla Kulricha :3

der Cutie mark i der Talent: Dotyczy nicht.

der Charakter:

Generalnie Kulrich uchodzi za die Stajniany Clown. Siedzi w każdym możliwym der Miejsce w każdym możliwym der Czas i krzyczy die Przechodnie coś o "der Belästigungen" albo "der Molestowanien" i pröbuje uformować sektę "der Bundesrepublik Krzyżacy", ktöra ma wywalczyć prawa nad stajnianym dostępem do der Wodopöj, ktöry Kulrich uznał za potomka der Bałtyk. Das ist sehr głupie. Dotychczas man hat go na serio nicht gewziąćt.

Kulrich lubi każdą der Kuchnia (choć zwykł jeść der Śmieci, bo nie dostał od nikogo der Datki, a pracuje na serio nicht) i der Historia von II Wojna Equestriańska, ktörą on haben geprzegapićt. I on liebt walken na der Mieczen, der Katanen oder der Szablen.

Kulrich jest wybuchowy und aufbrausend, aber poza tym die Idiota on jest. Rozumie, dlaczego kein man słucha go, nicht. I dlatego wkurzonisch jest sehr często i nervig. Na poważnie bierze der Wszystko i podobnie traktuje die Inni.

Kulrich wierzy w to, że die Księżniczki wciąż żyją und zemszczą się na tych die Zdrajcy, ktörzy przestali je czcić und haben się w jakimś der Bunkier geschowaćt. Jego ulubioną der Pozycja ist "na die Krölik"potrawą jest der Mleko Mit Ogörek, ktörej on haben od der Sześć Wieköw nicht gezjeśćt, a der Getrunke ─ wodny roztwör der Woda na bazie Aqua z der Dodatek H2O. Lubi der Muzyka Niepoważna, niebieskie powieki, der Luźne Stroje, Krzyżaköw i die Bach.



der Miejsce zamieszkania: der Stajnia Zwei.

der Poköj/der Mieszkanie/der Dom/der Inne: ─

der Zdolności:

  • Walczy z der Miecz i inne der Średniowieczne Urządzenia sehr gut i dowodzić on kann. Choć i tak ma z kim walczen ani dowodzenien nicht.
  • Potrafi sprechen-sprechen po der Germaneigh Sprechen.
  • Und po polskiemu też.
  • Wprawia niektörych die Stajnia Mieszkańcen w humor swoją der Choroba Psychiczna.
  • Ma dobrą der Pamięć.

der Praca/der Wykonywane Zajęcie: Pröbuje nawracać na der Molestyzm i rekrutować die Armia Krzyżacka.

der Ciekawostki:

  • Lubi, kiedy po jego domu chodzi lądolöd i hałasuje, jakby mielił pasztet. Das ist sehr mainstreamowe nicht.
  • Kulrich wie, że der Rzeczowniki nieożywione nie zawsze mają rodzajnik der i nie zawsze są określone. Ale jakoś tak łatwiej ist udawać, że wie się nicht.
  • A Merc tak naprawdę nie lubi języka nazilandzkiego.
  • Ta postać jest der Parodia von Ulrich von Jungingen.
  • I karta parodiuje der Nazilandzki Sprechen.
  • Tak naprawdę to mam kein der Sensowne Ciekawostki.

Kulrich von Jungingen
Kulrich von Jungingen
Disappointment

Liczba postów : 10
Join date : 23/12/2013

Powrót do góry Go down

Das ist sehr fajna apokalipsa Empty Re: Das ist sehr fajna apokalipsa

Pisanie  Fall Weiss 25/12/2013, 00:22

*będzie akcept od towarzysza brata Niemca*
Postać sehr oryginalna, tak sehr gut zrobiona. Czytając, już na samym początku spadłam z krzesła i tarzałam się ze śmiechu po podłodze. Strasznie mi się podoba. Gdyby się dało, to chętnie zaakceptowałabym dwa razy. <3
*no, i jest inspiracją, bo "zmordował go jak die Sky der Kołdra"*

Z uśmiechem na mordce daję AKCEPTA, przydzielam pokój numer 11 i liczę na wspólną rozgrywkę w przyszłości. :3
Fall Weiss
Fall Weiss
Admin/Mistrz Gry

Liczba postów : 25
Join date : 16/10/2013
Skąd : Vanhoover

http://xerdivide.deviantart.com/

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach