Fallout: Equestria
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Nibykuco-paringi, czyli jak mieć swój paring wymarzony

3 posters

Go down

Nibykuco-paringi, czyli jak mieć swój paring wymarzony Empty Nibykuco-paringi, czyli jak mieć swój paring wymarzony

Pisanie  Applejack (Chrysalis) 18/3/2014, 15:41

Bo kiedyś mówiłam to Sky, ale mi się przypomniało wreszcie.

Każdy - albo większość/część/procent/wateva - ma jakiś swój ulubiony paring w kucykach - powiedzmy, A-B. No i załóżmy, że gra kucem A. No i kucykiem B gra kto inny, nieprzepadający za paringiem A-B czy B-A. I cóż ma zrobić biedny właściciel kuca A?

Mój dziwny pomysł brzmi takoż, że Chryssi jest zmiennokształtna (DHMO też, ale jego w to nie będę wciągać)to zaoferuję się do wypełnienia pustki jako niby-B. Bo Chryssi jest zmiennokształtowna, a milości jej trza. A więc user od kuca A ma swój wymarzony paring, a ja mogę popisać z kimś .-.

Efekty towarzyszące są rzecz jasna do omówienia. Chciałam tylko zakomunikować taką ideę, bo mnie się nudzi >.<

PS. Obawiam się, że Chryssi w swej zmiennokztałtności nie może zmienić pci.
PPS. Jeśli to w jakiś sposób łamie regulamin, to ja przepraszam.
Applejack (Chrysalis)
Applejack (Chrysalis)

Liczba postów : 81
Join date : 05/01/2014
Skąd : Kraina Podm... Akry Słodkich Jabłek

Powrót do góry Go down

Nibykuco-paringi, czyli jak mieć swój paring wymarzony Empty Re: Nibykuco-paringi, czyli jak mieć swój paring wymarzony

Pisanie  DHMO (Tavi) 18/3/2014, 15:54

Spoiler:

DHMO potrafi wsio. Zmieniał już płeć i przemieniał się w psa, alikorna. I czeka go wszystko, co Wam przyjdzie do głowy. W regulaminie nie ma restrykcji, poza tym chodzą słuchy, że jestem administratorem.

Podpisuję się. Zaczęło się już coś takiego w evencie świątecznym. DHMO może grać i ogiera, i dziewczynę, choć pewnie woli to drugie.
DHMO (Tavi)
DHMO (Tavi)
Disappointment

Liczba postów : 70
Join date : 22/10/2013

Powrót do góry Go down

Nibykuco-paringi, czyli jak mieć swój paring wymarzony Empty Re: Nibykuco-paringi, czyli jak mieć swój paring wymarzony

Pisanie  Applejack (Chrysalis) 18/3/2014, 16:00

Niech więc będzie że ja i takoż pobawię się ewentualnie w ogiera. I że także Chryssi woli jednak klacz grać.
Applejack (Chrysalis)
Applejack (Chrysalis)

Liczba postów : 81
Join date : 05/01/2014
Skąd : Kraina Podm... Akry Słodkich Jabłek

Powrót do góry Go down

Nibykuco-paringi, czyli jak mieć swój paring wymarzony Empty Re: Nibykuco-paringi, czyli jak mieć swój paring wymarzony

Pisanie  Rarity 21/3/2014, 17:05

Ja tak nie na temat najpierw, ale chciałam przeprosić, że mnie nie było, gdyż najpierw miałam grypę, a przez ostatni tydzień w mojej szkole trwał wyścig "Kto zrobi największą i najbardziej udupiającą klasówkę".
Pomysł aprobuję. I ja bym się w Rarijack pobawiła, jeśli to nie problem... <3
Rarity
Rarity
Admin/Mistrz Gry

Liczba postów : 241
Join date : 04/06/2013
Skąd : Ponyville

Powrót do góry Go down

Nibykuco-paringi, czyli jak mieć swój paring wymarzony Empty Re: Nibykuco-paringi, czyli jak mieć swój paring wymarzony

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach