The Greatest Magician ever

Go down

The Greatest Magician ever

Pisanie  Trixie on 5/2/2014, 16:33

Imię: Trixie Lulamoon, chociaż woli być nazywana Wielką i Potężną Trixie

Wiek: Podobno klacze nie muszą odpowiadać na takie pytania… ale skoro już musisz wiedzieć, to liczy sobie 27 wiosen*.
*jednak gdy usłyszy, jak powtarzasz to innym, to czarne chmury, które zbiorą się nad Tobą będą NICZYM w porównaniu do jej gniewu.

Rasa: Jednorożec

Płeć: Klacz

Pochodzenie: Wychowała się na Manehattanie, co zresztą widać po jej wielkomiejskim zachowaniu, ale później podróżowała po całej Equestrii.

Krótka historia: Po Apokalipsie dla Trixie za dużo się nie zmieniło. Co prawda nie będzie już mogła być wędrownym magikiem tak jak dawniej, kiedy to przemierzała drogi Equestrii, zatrzymując się w miastach i miasteczkach, by zachwycić widzów swoimi najbardziej spektakularnymi magicznymi popisami. Ale to bez znaczenia - jedyne, co jej potrzebne to widownia. Dlatego po Apokalipsie Trixie została zmuszona do wyboru stałego miejsca zamieszkania. Propozycji nie było wiele - tylko cztery, a właściwie to trzy, bo przecież na Pustkowiach widzami jej wspaniałych pokazów byłyby tylko piasek i kamienie, a przy dużym szczęściu – pojedyncze kuce. Pozostały, więc Stajnia, Enklawa i Rusteroth. Trixie była już znudzona normalnym światem, za dużo się w nim nie działo, był taki idylliczny, dlatego odrzuciła również Enklawę. Trixie nie ufała też zamkniętym przestrzeniom, przecież nigdy nie wiadomo, czy budynek się nie zawali, albo nie wybuchnie pożar. A Trixie nie może żyć w ciągłym stresie. NIE, NIE, NIE. To się przecież źle odbija na jej wyglądzie! Poza tym miasto jest znacznie ciekawsze. Dlatego też się udała do Rusteroth. Tak, ta klacz, która ma największą moc spośród jednorożców, ta sama która została ogłoszona najbardziej uzdolnionym, najpotężniejszym i najwspanialszym kucem w całej Equestrii (zresztą słusznie) wybrała właśnie Rusteroth. Ale zapytacie - czym będzie się zajmować? Och, tym co zwykle, co jakiś czas pokazy magiczne, aczkolwiek tylko dla wybranych! A co ponadto? To bez znaczenia, Trixie jest najzdolniejszym z kuców w Equestrii, czyż nie? Dlatego wszystko za, co się weźmie, powiedzie się jej.

Wygląd: Jak wygląda Trixie!? Gdzie uchowałeś się przez ostatnie lata, jeśli tego nie wiesz? Żyłeś na innej planecie? Jeśli naprawdę tego nie wiesz, pozwól, że opiszę Ci jej wygląd. Otóż Trixie jest jednorożcem o niezmiennie błyszczących, ciemnofioletowych oczach, lazurowej sierści oraz grzywie i ogonie w dwóch odcieniach błękitu. Jej fryzura jest zawsze nieskazitelna, chociaż niekiedy do utrzymania tego stanu musi użyć lakieru, ale cśś! Nikt nie musi o tym wiedzieć, niech myślą, że fryzura Wielkiej i Potężnej Trixie sama się tak bajecznie układa! Bywa, że założy jedną ze swoich peleryn, teraz ma jedynie dwie – czarna i fioletową w niebieskie i żółte gwiazdki. Tylko tyle pozostało z jej niegdyś ogromniej kolekcji. Co prawda jest drobnej postury, ale nie daj się zwieść tą niepozorną figurą, pod nią kryje się wyjątkowy charakter.

Cutie mark i talent: różdżka i magiczny pył ułożony w kształt półksiężyca. Talent? Magia i dawanie pokazów plebsowi wiernej publiczności.

Charakter: Chcesz poznać charakter Wielkiej i Potężnej Trixie!? Ha, zapewne olśni Cię jej nadzwyczajność! Trixie jest albowiem najcudowniejszym, najpiękniejszym, najpotężniejszym jednorożcem w całej Equestrii!
…no dobrze, może nie jest najskromniejsza, ale skoro Trixie jest tak niezwykła, dlaczego miałaby się z tym kryć? Przecież należy być dumnym ze swoich zalet! Niektórzy powiedzieliby, że to nie duma, a wręcz pycha w przypadku Trixie, ale ich nie słuchajcie! Oni zazdroszczą Wielkiej i Wspaniałej Trixie jej talentu, wyglądu i – a jakżeby inaczej – charakteru.
Uwielbia się popisywać, ale skoro kucyki kochają oglądać jej pokazy, dlaczego miałaby tego nie robić? Przecież na scenie czuje się jak ryba w wodzie! Może dlatego nieco dramatyzuje i odzywa się w trzeciej osobie. Ale mówienie normalnie jest dla niej zbyt mainstreamowe.
Niektórzy powiedzą Wam, że Trixie kłamie. Nieprawda, Trixie tylko koloryzuje historie! Ona naprawdę dokonała wielu wspaniałych rzeczy - a skoro są i tak wspaniałe, to czemu nie powiedzieć, że były jeszcze wspanialsze niż w rzeczywistości? Trixie nie widzi w tym nic złego i jeśli komuś się to nie podoba, to jego problem.
Inni jeszcze stwierdzą, że potrafi być okrutna. Na takie stwierdzenie Wielka i Potężna Trixie prawdopodobnie zmieni się w Wielką i Zawstydzoną Trixie z rumieńcem na policzkach i gwałtownie zaprzeczy. Fakt, podczas noszenia Amuletu Alicornów nie zachowywała się najlepiej, ale… Ale to przecież nie była jej wina, działała pod wpływem magii!
Jednak nie jest aż tak zła, jak się wydaje. Kiedy naprawdę zrobi coś okropnego, potrafi przeprosić. W końcu jest Wielką i Skruszoną Trixie! I do porażki także umie się przyznać… Ale bardzo rzadko – lepiej nie licz, że akurat na Ciebie trafi!

Miejsce zamieszkania: Rusteroth

Pokój/mieszkanie/dom/inne:

Zdolności: różne magiczne sztuczki i eksperymenty. Otóż Trixie jest chemikiem z zamiłowania. Ta mgiełka, której zawsze używa, kiedy opuszcza miasto? To właśnie dowód jej wiedzy i zdolności. Oczywiście, nie jest to wszystko, co Trixie umie, ale nie może przecież wszystkiego wymienić - nie byłoby już niespodzianki na jej pokazach magicznych, nieprawdaż? Poza tym każdy magik ma swoje sekrety.

Praca/wykonywane zajęcie:

Ciekawostki:
·         Zna niemiecki, ale jeśli zagadasz do niej w tym języku, uda, że Cię nie rozumie. To dla pospolitego mieszczaństwa jest ten język, Wielka i Potężna Trixie wolałaby znać francuski, język wyższych sfer. Ale cóż, nie zawsze wszystko wychodzi tak, jak chcemy…
·         Trixie to zdrobnienie od Beatrix. Ale Trixie nie lubi być tak nazywana, więc lepiej nie próbujcie. Bo jeśli spróbujecie, to zanim zdążycie powiedzieć słowo magia, już wyrosną wam wąsy albo włosy zmienią kolor na zielony.
·         Nie lubi kół. Nie pytajcie dlaczego.

·         Nienawidzę, kiedy Jezus jeździ na dinozaurze po moim domu.
avatar
Trixie

Liczba postów : 27
Join date : 05/02/2014
Skąd : Manehattan

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: The Greatest Magician ever

Pisanie  Rarity on 5/2/2014, 16:39

Sama pomagałam pisać tę kartę, więc cóżże innego mogę dać dla Wielkiej i Potężnej Trixie, jak nie akcept?

Nr mieszkania: 297

Praca: Magik. Praca po Apokalipsie bardzo się dla Ciebie nie zmieniła. Może nie wędrujesz po różnych wioskach, ale dajesz pokazy w klubach, na przyjęciach, na imprezach... Każdy może wynająć Cię na wieczór, żebyś zrobiła show. Oczywiście, jest to rozrywka wyłącznie dla bogatych...
avatar
Rarity
Admin/Mistrz Gry

Liczba postów : 241
Join date : 04/06/2013
Skąd : Ponyville

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: The Greatest Magician ever

Pisanie  Trixie on 5/2/2014, 17:17

Dziękuję bardzo za pomoc, Flutt :)
avatar
Trixie

Liczba postów : 27
Join date : 05/02/2014
Skąd : Manehattan

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: The Greatest Magician ever

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach